FILOZOFIA

Inspirują nas silne, nowoczesne i pewne siebie kobiety. Kobieta FIORE jest naturalnie zmysłowa i subtelna, otacza się nienachalnym pięknem. Z drugiej strony - to świadoma kokietka i prowokatorka, która czerpie siłę ze swojej zmysłowości. Niezmiennie z klasą - très chic!

Na przestrzeni lat stworzyliśmy własny model funkcjonowania firmy, która obecnie działa tak, jak marki modowe. Posiadamy swój dział projektowy, a nasze główne kolekcje powstają cyklicznie, dwa razy do roku. Postawiliśmy sobie za cel zmianę postrzegania wyrobów pończoszniczych. Nie traktujemy ich jedynie jako dodatek do stylizacji. Chcemy, aby były pełnoprawną częścią garderoby, przynależną do świata mody. Na co dzień współpracujemy z młodymi, zdolnymi artystami, odnoszącymi sukcesy fotografami, grafikami i stylistami. Robimy to z ciągłej potrzeby bycia coraz lepszymi. Chcemy tworzyć rzeczy bardziej współczesne, modne i atrakcyjne, ale jednocześnie takie, które będą swobodne i naturalne. Tak jak kobieta FIORE.

MARKA

FIORE to polska marka pończosznicza założona w 1998 w Łodzi, w mieście o wieloletnich tradycjach odzieżowych. Projekty powstają na miejscu. Tutaj także znajduje się nasza fabryka oraz biuro. Dzięki temu możemy osiągnąć najwyższy poziom kontroli jakości. Obecnie zatrudniamy 150 osób: inżynierów produkcji, menadżerów oraz przede wszystkim wykwalifikowanych i doświadczonych rzemieślników i projektantów.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, w którym każdego dnia powstają tysiące produktów, wytwarzanych przez najnowocześniejsze maszyny. W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na najlepsze materiały i jakość wykonania. Używamy starannie wyselekcjonowanych włoskich przędz, dostarczanych przez renomowanych producentów, które na świecie uchodzą za bezkonkurencyjne. Wybieramy je z głową, nie chcemy, żeby nasze kolekcje były cenowo oderwane od rzeczywistości. Posiadamy również własne laboratorium, gdzie stale pracujemy nad udoskonalaniem technologii produkcji. Otrzymaliśmy certyfikat OEKO-TEX, który gwarantuje, że używane przez nas substancje i komponenty są przyjazne dla skóry i zdrowia. Dokument ten jest od lat wiodącym na świecie znakiem bezpieczeństwa dla wyrobów włókienniczych. FIORE sprzedaje swoje produkty w ponad 70 krajach. Poprzez rozbudowaną sieć partnerów jesteśmy w stanie szybko dotrzeć właściwie w każde miejsce na świecie.

Compare