• What's new
  To właśnie Miłość!

  To właśnie Miłość!

  Self-Love. To uczucie towarzyszy nam od pierwszych chwil tworzenia kolekcji wiosenno-letniej. Chcemy by tak ważne przesłanie wybrzmiało i stało się normą w postrzeganiu siebie. Miłość własna to temat, o którym wciąż nie powiedziano wystarczająco dużo. Uważamy, że to sprawa warta nieustannej promocji i przypominania o niej. Dlatego FiORE we współpracy z Cloudmine stworzyło nową, unikatową koszulkę niosącą właśnie to jasno brzmiące hasło – Miłość własna.

   

  Nie posiadamy się z radości, w końcu to nasz pierwszy projekt, który dba o kobietę również od talii w górę! Mamy nadzieję, że doda Wam otuchy i przypomni o pewnej bardzo ważnej osobie w Waszym życiu…

   

  Ten komfortowy, bawełniany T-shirt nie tylko wysyła w świat istotny komunikat, to po prostu nieodzowny „basic” w każdej letniej garderobie. Na ten moment dostępny jest w rozmiarach S/M oraz M/L. By służył jak najdłużej, zalecamy delikatne pranie w 30 stopniach.

   

  Śpieszcie się, jest mocno limitowany!

   

  A Wy jak rozumiecie miłość własną? Czym dla Was jest pielęgnowanie tego uczucia? Piszcie do nas na selflove@fiore.pl. Czekamy na teksty, które optymalnie powinny zawierać ok. 800 znaków.

   

  3 odpowiedzi, które poruszą w nas najczulsze struny zostaną nagrodzone* koszulką, a także publikacją na naszej stronie internetowej w zakładce What’s New. Czekamy na Wasze e-maile do wtorku, 30 kwietnia.

   

  Dziewczyny, twórzcie, blogujcie z nami i bądźcie inspiracją dla innych.

  *Regulamin konkursu znajdziecie pod tym linkiem.