Akcesoria do rajstop, woreczki do prania
  • Oto Twoja idealna, ekologiczna torba typu shopper, z wygodnymi, długimi uszami na ramię, w praktycznym czarnym kolorze ze stylowym logo. Pomieści nawet większe zakupy, a przy tym jest niebywale trwała i będzie Ci służyć po wielokroć, a przecież o to właśnie chodzi! Czarna, bawełniana torba z długimi uszami (łączna długość ok. 70 cm), z nadrukowanym...

    3,20
    W magazynie
Worki do prania bielizny
Pranie niektórych elementów garderoby stanowi nie lada wyzwanie. Szczególnie delikatne tkaniny są wrażliwe na działanie wysokich temperatur, detergentów, silnego strumienia wody emitowanego pod ciśnieniem. Jeżeli chcesz je optymalnie chronić przed zniszczeniem, wybierz worki do prania. Z powodzeniem zmieścisz w nich bieliznę, skarpetki, pończochy, koszulki oraz inne ubrania wykonane z wymagających materiałów.


Nie musisz już martwić się odbarwieniami, poszarpaną koronką, zaciągnięciami, zmechaceniem czy rozciągnięciem/skurczeniem ulubionych fig. Wybierając worek do prania marki Fiore, zyskasz niezawodnego asystenta, który doskonale ochroni odzież i inne tekstylia przed uszkodzeniami, na które są narażone w bębnie pralki automatycznej. Jesteśmy pewni, że zachwyci Cię taka możliwość! Dłużej nie musisz stawać przed dylematem – pranie ręczne czy mechaniczne? Teraz każda z opcji będzie dostępna i do minimum ograniczy czas związany z wykonywaniem tej czynności.


Siatka do prania bielizny
Siatka do prania to pomysł, który pozwala optymalnie chronić wyroby pończoszane oraz bieliznę. Szczególnie odzież i dodatki wykonane z tak wymagających i delikatnych tkanin jak satyna, jedwab czy len wymagają odpowiedniego traktowania. W praniu zabezpieczysz je przed uszkodzeniami, gdy umieścisz je w siatce do prania bielizny, a program ustawisz zgodnie z zaleceniami umieszczonymi na metce.


Warto wybrać nasze worki do prania bielizny, ponieważ:

  • mają wiele zastosowań – wykorzystasz je w praniu oraz do przenoszenia drobnych przedmiotów i przechowywania produktów spożywczych z zachowaniem ich świeżości;

  • pomagają w utrzymaniu porządku – zapomnij o skarpetkach zgubionych podczas prania, segreguj bieliznę szybciej i dokładniej niż wcześniej;

  • skutecznie chronią tkaniny przed mechaceniem, powstawaniem dziur i zaciągnięć oraz innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Jeżeli do tej pory koronka lub satyna kojarzyły Ci się jedynie z czasochłonnym praniem ręcznym, być może wreszcie o tym zapomnisz. Kup worki do prania marki Fiore i ciesz się z posiadania pięknej bielizny oraz pończoch. Teraz warto inwestować w dobrej jakości akcesoria odzieżowe, ponieważ masz pewność, że prawidłowo prane posłużą Ci przez długi czas!
Polecamy worki do prania delikatnych rzeczy, które mają rozmiar 12 x 22 mm i są zwieńczone estetycznym sznureczkiem ze stoperem pełniącym rolę ściągacza.
Compare