Love Affair SS '20 - Blog - Fiore
 • What's new
  Love Affair SS '20

  Love Affair SS '20

  Czy romans może być wszechstronnie przemyślany, zaplanowany i stać się wszystkim tym, czym na początku kusiła jego słodka obietnica? W przypadku naszej najnowszej kolekcji Love Affair SS '20 tak właśnie się stało. Inspirowani najnowszymi trendami, a także niezapomnianym filmem "9 i 1/2 tygodnia", stworzyliśmy kolekcję modeli, która dokładnie odpowiada na obecne trendy i powracające sylwetki lat 80-tych.

   

  "Musisz być odrobinę nierealna by wytrwać w showbiznesie" powiedziała Kim Basinger już w jakiś czas po premierze. Zgadzamy się z tą tezą w pełni. Podziwiamy oversize'owe płaszcze, ciężkie swetry o grubym splocie oraz kobiety niedbale otulone w za duże męskie, białe koszule. Do tego potargane włosy i lekko "zmęczony" makijaż, niczym po wyjściu z sypialni. Starannie opracowaliśmy gamę modeli, które świetnie uzupełnią te stylizacje. W tym ujęciu rajstopy to kwintesencja kobiecości, stylu i seksapilu, łóżkowe akcesorium, stricte kobieca materia. To warstwa najbliżej ciała.

   

  W pierwszej, walentynkowej odsłonie prezentujemy wzory, które królowały w tamtej epoce – serca i usta. Zarówno te krwiście czerwone, jak np. w modelach Blind Date i Kiss Me, jak i te bardziej filigranowe i przytłumione do czerni, takie jak w projektach Tangled oraz Love Potion.

   

  Bohaterowie filmu przemierzają w uniesieniu Nowy Jork. W podejściu do mody obojga, ale zwłaszcza Liz, widać luz i nonszalancję. Nie bez znaczenia jest przecież to, że prowadzi galerię sztuki, a mężczyznę, który wkrótce zawładnie jej życiem, spotyka na pchlim targu, podczas gdy wpatruje się w misternie wykonaną, drogocenną chustę.

   

  Jej klasyczne kapelusze czy garnitur, świetnie zgrałyby się z regularnymi kropkami modelu Kim, albo też z tymi na rajstopach Neon Sprinkle, które odważnym kolorem grają na planszy miasta. Do grubych, wełnianych kulotów idealnie pasują zaś nadkostkowe tatuaże. Polecamy zwłaszcza wdzięczny motyw żurawia, lub srebrzyste motywy disco z metalizowanych przędz - Firefly i Volo. Podkreślona szerokim, skórzanym pasem talia, najlepiej z widoczną klamrą, idealnie pasuje do printu wężowej skóry rajstop Serpente albo do klasycznej pepitki modelu Impressa.

   

  Do tego proponujemy skarpetki, także rodem z szalonych lat 80-tych, imitujące smaki, kolory i światła tamtych dni. Pikantne przyprawy Chinatown w projekcie skarpet Spicy. Rozmyte światła pędzących aut złapiecie w modelu Catach Me. Koloru Klein Blue możecie szukać na wystawie sztuki nowoczesnej, albo na naszych kraciastych skarpetkach Klein. A nieodłączny element wystroju wnętrz tamtej dekady – żaluzje tworzące pasy światłocieni, odkryjecie na podkolanówkach Blinds.

   

  Postać Elizabeth miała swój realny pierwowzór, kobietę z krwi i kości, a to właśnie imię posłużyło jej za pseudonim, pod którym opisała tę historię w książce. Na kanwie powieści powstała następnie ekranizacja, w której czuć prawdziwość oraz siłę emocji targających główną bohaterką. W naszej kolekcji też stałyśmy się dosłowne i postawiłyśmy na siłę kierujących nami uczuć, skojarzeń i odesłań. Jesteśmy wierne zarówno detalom, jak i ogólnemu klimatowi tej opowieści. Rozgośćcie się w niej wygodnie. Zapraszamy na premierę kolekcji!

Compare