Rajstopy ciążowe nie muszą być nudne! - Blog - Fiore
 • What's new
  Rajstopy ciążowe nie muszą być nudne!

  Rajstopy ciążowe nie muszą być nudne!

  Kiedy jesteś w ciąży i nie chcesz rezygnować z noszenia sukienek lub spódnic, możesz kupić rajstopy ciążowe. Jeśli przy tym potrzebujesz dodatkowego wsparcia dla zmęczonych nóg, brzucha i dolnej części pleców, musisz wybrać odpowiedni model. Jednak… kto powiedział, że rajstopy ciążowe są nudne? Sprawdź najnowsze propozycje premium od Fiore.

  Genialność rajstop ciążowych polega na tym, że możesz je nosić podczas każdego etapu ciąży i przy tym wyglądać seksownie oraz czuć się komfortowo. Wystarczy, że wybierzesz najlepszy rodzaj i wzór dla siebie. A jest w czym wybierać, bo przecież ciążowe stylizacje można urozmaicić wzorzystymi rajstopami. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

  Rajstopy dla ciężarnych

  Na początku ciąży noszenie zwykłych rajstop może być wygodne, ale z czasem się to zmienia. Podczas ciąży możesz doświadczać różnych problemów zdrowotnych. Niektóre z nich dokuczają nadzwyczaj często np. ból miednicy, obrzęk nóg i uczucie ucisku w dolnej części pleców. Dlatego znalezienie odpowiednich rajstop ciążowych, które pomogą złagodzić i zminimalizować tego typu objawy, a przy tym pozwolą Ci poczuć się kobieco, jest niezbędne.

  Rajstopy ciążowe Fiore zostały stworzone po to, aby wspierać kobiety ciężarne na wszystkich etapach ciąży. Przynoszą komfort obolałym miejscom i z łatwością pozwalają zachować wygodę i elegancję na co dzień. Zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić każdej przyszłej mamie wyjątkowe poczucie miękkości, świeżości, wygodnego podtrzymania brzucha i odpowiedniej kompresji nóg.

  Rajstopy dla kobiet w ciąży

  Z myślą o przyszłych mamach i ich komforcie pod każdym względem powstała nasza nowa kolekcja rajstop ciążowych. Wszystkie są produktami w jakości premium. Pokochały je już gwiazdy, wśród nich Agnieszka Włodarczyk, więc teraz czas i na Ciebie! Ale do rzeczy… Poznaj trzy pierwsze modele.

  - GAIA 20 DEN – to klasyka gatunku, która zapewnia optymalne dopasowanie do ciała w czasie całej ciąży. Są wykonane z nowoczesnej, superelastycznej i miękkiej przędzy, która sprawia, że rajstopy rosną wraz z brzuszkiem. Dzięki mankietowi wykonanemu w technologii 3D nie uciskają i pozostają na właściwym miejscu. Podwójny oplot wzdłuż nóg gwarantuje wsparcie dla ciężkich i opuchniętych łydek. Nosząc te rajstopy ciążowe, możesz mieć pewność, że poczujesz się naprawdę świeżo i komfortowo.

  - CERES 20 DEN – model ten przypadnie do gustu każdej przyszłej mamie, która nie lubi gładkich rajstop. Postawiliśmy na ponadczasowe kropki, czyli elegancję i małe urozmaicenie w jednym. Oczywiście ten rodzaj rajstop również dopasowuje się do każdej wielkości i kształtu ciążowego brzuszka. Przędza jakości premium i nowoczesna technologia 3D przynoszą ulgę zmęczonym nogom.

  - MAMA PANDA 20 – to nasza niespodzianka dla kobiet w ciąży. Fikuśny i słodki miś panda rośnie wraz z brzuszkiem, rozweselając przy tym przyszłą mamę. Model ten doskonale utrzymuje się na miejscu i gwarantuje pełną wygodę. Może być idealnym prezentem na przyjęcie baby shower – z jednej strony zabawny, a z drugiej bardzo praktyczny.

  Pamiętaj, że rajstopy ciążowe nie muszą być ani niewygodne, ani nudne. Zaś inwestycja w wysokiej jakości modele wspiera Twój komfort i zdrowie.

Compare