Modern Muse kolekcja AW 21/22 - Blog - Fiore
 • What's new
  Modern Muse kolekcja AW 21/22

  Modern Muse kolekcja AW 21/22

  Łączenie stylów to praktyka, która cieszy się ogromną popularnością. Z tego powodu w kolekcji Modern Muse postawiliśmy na dwa trendy – vintage oraz nowoczesność. Nasze rajstopy, podkolanówki i skarpetki to niesamowita propozycja dla osób, które kochają modne, a zarazem funkcjonalne rozwiązania. Sprawdź, co znajdziesz w kolekcji Modern Muse.

  Ubrania w stylu vintage/retro

  Moda vintage bazuje na klasycznych formach, które największą popularnością cieszyły się kilkadziesiąt lat temu. Obecnie znów są na topie, jednak w nieco bardziej odświeżonej wersji. Kolekcja Modern Muse obejmuje produkty, które łączą w sobie tradycyjne wzory z nowoczesnymi, geometrycznymi kształtami. Retro ubrania w tym stylu sprawdzą się świetnie niezależnie od okoliczności, podkreślając Twoją kobiecość i stylizację.

  Ubrania vintage są idealnym dopełnieniem wielu stylizacji. Współczesna odzież tego typu znacznie różni się od tej, która była popularna w ubiegłym wieku. Obecnie są to produkty minimalistyczne, ale z ciekawymi smaczkami nawiązujących do konkretnych motywów. Kolekcja Modern Muse obejmuje m.in. rajstopy w księżyce Half Moon, kropki Modern Classic oraz podłużne pasy Telco, które optycznie wydłużają nogi. To kompozycje zaprojektowane w taki sposób, by nie przytłaczać, ale subtelnie dopełniać ubrania o dowolnym stylu.

  W kolekcji Modern Muse znajdziesz czarne i białe rajstopy o różnym stopniu krycia oraz wyjątkowe skarpetki i podkolanówki, często w nieco bardziej wyrazistych kolorach, które od razu kojarzą się ze stylem retro.

  Nowoczesna moda

  Moda nowoczesna bazuje natomiast na prostych, często geometrycznych formach. Z tego powodu w naszej kolekcji znajdziesz m.in. skarpetki Grid, które swoim designem nawiązują do instalacji fotowoltaicznej montowanej w naszym budynku. Oprócz tego dostępne produkty bazują na motywach ze znanych dzieł malarskich, ziół, kwiatów czy astrologii. Połączenie nowoczesnych form z modą retro pozwoliło na stworzenie odzieży, która przyciąga wzrok, a zarazem jest bardzo elegancka. To idealny sposób na podkreślenie Twojej sylwetki i zamiłowania do stylowych rozwiązań.

  Nasze produkty sprawdzają się idealnie zarówno na co dzień, jak i jako dopełnienie wyjściowych stylizacji. Połączenie dwóch skrajnych stylów pozwoliło na stworzenie niesamowitej całości, która jest zgodna z aktualnymi trendami. Styl retro damski idealnie komponuje się z prostymi, nowoczesnymi kształtami. Dzięki temu nie jest on zbyt ozdobny, ale pozwala na urozmaicenie stylizacji. Oferujemy zarówno uniwersalne modele, takie jak Tweed Dreams, nawiązujące do wzoru pojawiającego się na swetrach, jak i abstrakcyjne rajstopy Zodiac, na których powierzchni umieściliśmy rożne gwiazdozbiory. To produkty inne niż wszystkie, idealne dla miłośniczek połączenia mody w stylu vintage z nowoczesnymi trendami.

Compare