Astrologiczne spojrzenie na nogi - Blog - Fiore
 • What's new
  Astrologiczne spojrzenie na nogi

  Astrologiczne spojrzenie na nogi

  Astrologia fascynowała ludzi od dawna. Już 500 lat p. n. e Babilończycy podzielili ekliptykę na 12 równych części, zaś same znaki zodiaku zostały określone nazwami gwiazdozbiorów. Dzisiaj to właśnie one pozwalają poznać charakter danej osoby, jej naturę, wady i największe zalety. Ogromną popularnością cieszy się też horoskop urodzeniowy, który ma swoje zastosowanie właśnie na podstawie konkretnego znaku zodiaku. Gwiazdy pozostają symboliczne, a układ planet wciąż skrywa wielką tajemnicę. Może właśnie dlatego ten mistyczny świat przenosimy do naszych realiów?

  Styl ubierania się a znak zodiaku

  Niektórzy projektanci i styliści wierzą, że w zależności od tego, jaki znak zodiaku został Ci przypisany zgodnie z datą urodzin, idealne będą dla Ciebie konkretne kreacje i stylizacje. Można w to wierzyć lub nie, jednak codzienny styl ubierania się jest przecież rozmaity, a na jego wpływ ma właśnie osobowość. Okazuje się, że daty urodzin mogą mieć ogromne znaczenie w modzie. Tym samym, osoby urodzone pod znakiem skorpiona uwielbiają ubrania w kolorze czarnym, ich stylizacje są zachowawcze, nieco tajemnicze, ale mogą też zawierać dozę seksapilu. Jeśli weźmiemy pod uwagę astrologię, skorpiony to osoby skryte, nieufne, introwertyczne i takie cechy wyrażają poprzez ubiór.

  Astrologia znaki zodiaku na Twoich nogach

  Zupełnie inaczej ubierają się za to bliźnięta. To osoby otwarte, które uwielbiają szalone, wyróżniające się stylizacje. Ich outfity zawsze są przepełnione dekorami, chociażby w niewielkich dodatkach, jak wzorzyste rajstopy, które jednak wyróżniają te klasyczne elementy garderoby. Co ciekawe, Fiore oferuje rajstopy ZODIAC z oryginalnym wzorem gwiazdozbiorów. Dla miłośników astrologii to idealna propozycja na jesienną stylizację. Dokładnie tak samo ubiera się wodnik i lew. Osoby spod tych znaków zodiaku uwielbiają wyróżniać się z tłumu. Ich przeciwieństwem jest za to byk i osoby spod znaku koziorożca. Ich codzienne outfity są raczej klasyczne. Ci, których znakiem zodiaku jest natomiast baran, cenią sobie wygodę i ponadczasowość. W ich szafach nie brakuje sportowych dresów i butów na płaskim obcasie, chociaż na specjalne okazje wybierają odważne zestawienia. Dla nich również świetnie sprawdzą się wspomniane już rajstopy ZODIAC. Te są nie tylko dekoracyjne, ale trwałe i optymalnie wygodne.

  Astrologiczne dekory w codziennych stylizacjach

  Większość z nas wierzy, że kamienie szlachetne mają cudowną moc, dokładnie tak samo jak amulety czy talizmany. Z uwielbieniem nosi się je na szyi, a symbole znaków zodiaku są nierzadko ozdobą stylowych bransoletek. Takie gadżety mogą z powodzeniem być dodatkiem do codziennych outfitów. Prozdrowotne właściwości kamieni czy symbolika znaku zodiaku pozwala dawać nam ochronę. Niektórzy wierzą, że tego rodzaju akcesoria wręcz czuwają nad nami, chronią przed złem tego świata i wpływają korzystnie na nasze zdrowie.

  Znaki zodiaku a dodatki, jak się wyróżnić?

  Dodatki, które nawiązują do astrologii doskonale sprawdzą się nie tylko w okresie halloween. Nieco mroczne i tajemnicze, ale jakże wyróżniające, pięknie komponują się w stylizacjach boho, retro, nadają szyku i nietuzinkowości stylizacjom basic. Jakie dodatki wybierać? Wszelkie naszyjniki, pierścionki, bransoletki, ale też torebki z astrologicznym akcentem. Na odważne panie czekają rajstopy ZODIAC, które jednocześnie podkreślą atrybut kobiecości, czyli nogi. Tak naprawdę dodatki, które nawiązują do astrologii, można dobierać bez względu na styl ubierania się. Zawsze jednak dobrze jest stawiać na te, które odzwierciedlają duszę, cechy charakteru, umiejscowienie we wszechświecie. Te ozdoby sprawdzą się nie tylko dla miłośników horoskopów i wszystkich, których fascynują ciała niebieskie. Astrologiczne dekory wpisują się również w nurt obowiązujących kanonów mody.

   

Compare