Z szacunku do kobiecego ciała - Blog - Fiore
 • What's new
  Z szacunku do kobiecego ciała

  Z szacunku do kobiecego ciała

  W kwestii zdrowia nie chodzimy z modą na żadne kompromisy. Z myślą o Twoim dobrym samopoczuciu powstał najnowszy model rajstop wspomagających krążenie krwi – Comfort Firm. Po technologię i jakościowe włókna nasze projektantki sięgnęły na najwyższą półkę. Mocny, stopniowy (11-14 mmHg) ucisk łagodzący bóle i obrzęki nóg oraz antybakteryjne działanie jonów srebra to dopiero początek długiej listy zalet. O pozostałych przekonasz się sama, pokonując dystans pomiędzy poniedziałkiem a piątkiem. To rozwiązanie nie tylko do biura, jest idealne również na spacer, rower, jak i popołudniowy tour po mieście. Pomaga zapomnieć o opuchniętych kostkach, stawach i stanowi doskonałą profilaktykę dla Twoich żył.

   

  Ten model sprawdzi się również w podróży, także podczas lotów do dalszych destynacji. W czasie długiego rejsu nogi należy otoczyć szczególną troską. W rajstopach Comfort Firm znacznie łatwiej będzie zadbać o cyrkulację krwi na wysokości oraz o wypoczynek dla udręczonych brakiem ruchu nóg. Na pokładzie najlepiej pozbyć się butów i często poruszać stopami, jednak nie można też zapomnieć o właściwie dobranym i wygodnym stroju. Tu wkraczają rajstopy z linii Comfort Firm, dostępne w dwóch wersjach: 20 i 40 den. Zależnie od potrzeb, pogody i upodobań możecie z powodzeniem wymienić je na podkolanówki Travel Firm z tej samej serii.

   

  Projektując tę linię zrobiliśmy dosłownie wszystko by prześcignąć samych siebie. Comfort Firm to pewna inwestycja – produkty z tej serii są maksymalnie trwałe, założysz je po wielokroć, choć nie zdziwimy się gdy szybko powrócisz po kolejne wersje kolorystyczne. Co więcej, ujmie Cię ich cudowna miękkość. Zadbaliśmy o to by były jednocześnie wytrzymałe, odporne na zaciągi, ale też jedwabiście delikatne. A przede wszystkim zatroszczyliśmy się o Twoje zdrowie oraz o zniewalające wrażenia towarzyszące jakości premium, którą Ci bez wahania proponujemy.

   

  Z miłości do siebie, z szacunku do swojego ciała – pozwól sobie na odrobinę luksusu.

Compare