Zmysłowe nowości Sensual! - Blog - Fiore
 • What's new
  Zmysłowe nowości Sensual!

  Zmysłowe nowości Sensual!

  To już postanowione, na wiosnę zmysły wyjdą na pierwszy plan. Będzie słodko i gęsto od emocji, zrobi się gorąco, a ciało przeszyje niejeden dreszcz. Ale zacznijmy od początku. Na pokuszenie będzie Was wodzić i ku zmysłom prowadzić nowa kolekcja Sensual.

  Od teraz myślimy o płci pięknej całościowo. Spełniamy naturalne potrzeby, nie komplikując i tak już zagmatwanej codzienności. I to właśnie z potrzeby upraszczania i otaczania się pięknem w kolekcji znalazło się aż 6 pasów do pończoch, które wszystko utrzymają na odpowiednim poziomie: pończochy, dobry smak i zachwyt nad kobiecym pięknem.

  Teraz na pierwszy plan wychodzą one – zmysły, niczym nieskrępowane i nieco frywolne. Zupełnie takie jak cała linia Sensual, w której głębokie kolory czerni czy szkarłatu rozlewają się po ciele jak wytrawne, francuskie wino, podkreślając Twoje kształty. Zarówno te w rozmiarze XS, jak i XL, bo kobieca różnorodność to jest to, co cenimy najbardziej. Każdy model z kolekcji stworzonej by kusić zmysły to zupełnie nowa historia.

  Są koronkowe pończochy Burlesque, w których – jak najlepsza tancerka – nigdy nie zgubisz rytmu w uwodzicielskim tańcu, albo drapieżne rajstopy Hunt Me z motywem cętek dzikiego kota, potrafiące złowić niejedno spojrzenie. Jeśli jesteś urodzoną artystką, która najlepiej czułaby się w światłach Moulin Rouge na pewno spodobają Ci się pończochy Satine z wydłużającym nogi szewkiem i satynową kokardką. A to tylko kilka ze zmysłowych historii, które chcemy Ci opowiedzieć tej wiosny.

  Odkryj je wszystkie i wybierz ulubiony model. W każdym z nich jedno tylko pozostaje niezmienne – kobiecość smakowana do ostatniego okruszka, zupełnie tak jak słodka czekolada ze szczyptą chili. Intryguje, onieśmiela i długo nie pozwala o sobie zapomnieć, skusisz się?

Compare