Otworzysz się na ten eksperyment? - Blog - Fiore
 • What's new
  Otworzysz się na ten eksperyment?

  Otworzysz się na ten eksperyment?

  Nasz nowy model Ouvert, czyli rajstopy z łezką w TYM miejscu, to wbrew pozorom propozycja nie tylko dla wyzwolonych, przebojowych kobiet. To także opcja dla tych, które po prostu nie boją się eksperymentować, nie są uwięzione w gorsecie sztywnych zasad i ocen, pozwalają sobie na odrobinę luzu.

  Są to kobiety świadomie decydujące o sobie, które są otwarte na nowe doświadczenia i wiedzą, że nie muszą w tej kwestii pytać nikogo o pozwolenie. Zdają też sobie sprawę, że ocena innych jest niczym więcej jak tylko oceną, a więc ich w żaden sposób nie definiuje.

  Dobrze wiemy, o czym mówimy. Przyznamy się Wam do czegoś. Ouvert produkujemy od wielu lat dla innych światowych brandów i zanim zaprezentowałyśmy je Wam, jako równoprawny produkt FiORE, same pokonałyśmy pewien schemat w naszym postrzeganiu tego modelu. Odczarowałyśmy myślenie o „otwartych rajstopach” jako o produkcie oczywistym, który może uprzedmiotowić kobietę.

  Tak! Same złapałyśmy się w tę pułapkę, z góry dokonałyśmy oceny i selekcji za Was! Ale zrozumiałyśmy ten błąd i dziś to my na nowo przypominamy – piękne jest to, że wszystkie mamy różne potrzeby, upodobania, a indywidualna wrażliwość każdej z nas podpowiada najlepsze rozwiązania.

  Ouvert to przewiewny model na lato, intrygujący dodatek w sypialni, czy wreszcie klasyczne rajstopy, które już w ciągu dnia dodają pewności siebie, pobudzają wyobraźnię i apetyt na więcej.

  Zrozumiałyśmy to! By pozostać w zgodzie ze sobą, należy najpierw wyciszyć szum opinii z zewnątrz i dobrze poznać siebie. Dokonując rozmaitych wyborów, każda z nas wyznacza własne granice. Granice eksperymentu, granice prywatności, granice tego, co chce powiedzieć innym o sobie, na ile chce się odsłonić, a co pozostawić dla siebie.

  Nie oceniajmy więc wyborów innych kobiet swoimi kategoriami. Dla każdej z nas moda, zabawa, czy nawet pyszny deser, oznacza przecież coś zupełnie innego. Cenimy różne sposoby ekspresji i różne poziomy wrażliwości. To nasza stale rosnąca siła!

Compare