Vintage Soul AW 19/20 - Blog - Fiore
 • What's new
  Vintage Soul AW 19/20

  Vintage Soul AW 19/20

  W tym sezonie niepodzielnie króluje vintage, czyli look niczym z retro fotografii. Choć vintage to coś więcej niż tylko przemijający, krótki trend, to nowy sposób widzenia ubioru w zmieniającej się rzeczywistości.

  Moda zmienia się w zawrotnym tempie. Jeżeli poczekasz miesiąc lub dwa z zakupem bluzki czy torebki z najnowszym printem, to ten w zasadzie odejdzie już do lamusa. Ciągły głód nowości, wielość bodźców, wyprzedaże, mini-kolekcje, kolekcje specjalne, szał zakupów… Ten schemat trzyma się niezwykle mocno, ale mamy świadomość, że musi się zmienić.

  Dlatego przyjrzyjmy się świetnej jakości ubraniom, które trafiają do drugiego obiegu, a są wiecznie en vogue. Postawmy też na rzeczy z kolekcji kapsułowych, czyli na basic który, mimo swojej prostoty, zawsze wygląda stylowo. Na szczęście, mamy jeszcze dodatki, które potrafią w mgnieniu oka całkowicie zmienić charakter stylizacji. Mogą to być drogocenne perły, stylowa torebka, wyraziste, szylkretowe okulary… taką perełką mogą też być świetnie i awangardowo zaprojektowane rajstopy z naszej najnowszej kolekcji Vintage Soul AW 19/20.

  W naszej kolekcji, inspirowanej rześką duszą Nowego Jorku i niezmiennie, szykiem i nonszalancją Paryża, przedstawiamy szereg wzorów, intrygujących, z nowoczesnym sznytem, jak i tych eleganckich i klasycznie bezpiecznych. Wszystkie stworzone po to, by Twoim podstawowym zestawom strojów nadawać za każdym razem nowy wyraz.

  Absolutnie vintage są cieniutkie szewki i prążki zdobione motywem wdzięcznych kokardek – tak jak w modelach Christy i Adriana. Jesienią nie mogło zabraknąć u nas otulających melanży, takich jak ten użyty w projekcie kraty Retro Chic, albo ten ze skrzącym lampasem Cosmo. Błyszczącym wzorom dajemy w tym sezonie dużo przestrzeni, proponując przy tym aż trzy rozgwieżdżone modele! Mamy też, jak zawsze, wspaniałe, wielokolorowe motywy kwiatowe w barwach czerwonych, wrzosowych, a także w kolorze zieleni zblendowanej z nutą rozgrzewającej kurkumy. Do tego szereg klasycznych wzorów rajstop, podkolanówek i skarpet, w różnych grubościach i na każdą pogodę. A także piękne koronkowe desenie, zwróćcie tu szczególną uwagę na model Carrie oraz Lily-Rose.

  Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę kolekcji już dziś.

Compare