Nowa linia Dance - Blog - Fiore
 • What's new
  Nowa linia Dance

  Nowa linia Dance

  Linia Dance - czym jest dla nas taniec?

  Taniec narodził się z pasji, z potrzeby wyrażania siebie i tworzenia. Taniec, muzyka, to życie w swej najbardziej emocjonalnej postaci. Podobnie nasza najnowsza linia rajstop do tańca „Dance” – to efekt nieustającej potrzeby kreacji i żywego postrzegania otaczającego nas piękna.

  Trzy prima baleriny, trzy piękne i silne kobiety, stały się naszymi muzami. Każda z nich uzyskała najbardziej prestiżowy tytuł w świecie tańca – prima ballerina assoluta – tak znamienita inspiracja zobowiązała nas do powołania w pełni profesjonalnych produktów najwyższej jakości, które precyzyjnie odpowiedzą na potrzeby tancerek.

  Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom i potrzebom tancerek

  Na skutek powtarzalności ruchów i ćwiczeń, stopy tancerki narażone są na liczne otarcia, przeciążenia i wewnętrzne mikrourazy ścięgien i stawów. Dlatego tak ważne jest to, by w razie potrzeby możliwie szybko wyswobodzić je z point i rajstop po to, aby zabezpieczyć je przed dalszymi kontuzjami, założyć ochraniacze, albo choćby możliwe szybko okleić zdarte palce.

  Rajstopy i legginsy do tańca

  Nasze rajstopy do tańca typu convertible (w wersji gładkiej oraz z szewkiem), a także superelastyczne leginsy są idealną odpowiedzią na codzienne kłopoty podczas treningów. Dodatkowo, ich jednolita, matowa faktura i delikatne kolory sprawią, że będziesz wyglądać zjawiskowo.

  Nad wyraz elastyczne, wytrzymałe i piękne w swych pudrowych odsłonach, rajstopy i leginsy baletowe z linii „Dance” zapewnią Ci bezgraniczną swobodę ruchów i pozwolą cieszyć się wolnością, która płynie z tańca.

Compare