Kolekcje Fiore - Sklep online z rajstopami i pończochami

Kolekcje Fiore


Zobacz wszystkie nasze kolekcje


Jeśli lubisz ciekawe stylizacje i chcesz uzupełnić je o modne akcesoria, to świetnie się składa! Fiore oferuje swoim klientkom szeroki wybór wysokiej jakości rajstop, które pięknie się prezentują, a przy tym są bardzo wygodne.

W zakładce Editorials dostępne są opisy poszczególnych kolekcji Body Care, Classic, SS16 Powder, Storia, AW 16/17 Catalana, The Girl, Soft Rock, Love Affair, Soft Pop, Self Love, Sensual oraz AW 19/20 Vintage Soul. W każdej z nich znajdziesz szeroki wybór modnych i stylowych rajstop, spośród których z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Jeśli szukasz czegoś na romantyczny wieczór, to koniecznie sprawdź kolekcję Sensual, w której znajdziesz zmysłowe pończochy zarówno samonośne, jak i te przypinane do pasa. Natomiast na co dzień doskonale sprawdzą się rajstopy z kolekcji Self-Love, które doskonale odzwierciedlają kobiecą siłę i pięknie się prezentują. Wśród produktów dostępne są modele w cętki oraz wiele innych, ciekawych wzorów.

Fiore to bielizna stworzona z myślą o kobietach silnych i niezależnych, szczegółowe informacje o kolekcjach znajdziesz w zakładce Editorials. Wybierz swoją ulubioną!

Compare