Opaski na uda

Każda z nas chce prowadzić codzienną aktywność w pełnym komforcie. Szczególnie latem jesteśmy narażone na bolesne otarcia na udach. Podczas upalnych dni, poprzez nadmierne pocenie się, wewnętrzna strona ud ociera się o siebie. W efekcie na tej partii ciała może pojawić się zaczerwienienie, podrażnienie, a nawet stany zapalne skóry i owrzodzenia. Specjalne opaski na udach pozwalają skutecznie zapobiegać występowaniu takich dolegliwości.

Wybierz swoją opaskę na uda

Fiore oferuje opaski na uda wykonane z delikatnych, miłych w dotyku, a przede wszystkim „oddychających” tkanin, które wchłaniają wilgoć i są optymalnie przewiewne. W tej klasycznej odsłonie proponujemy satynową opaskę na uda, w tej nieco bardziej eleganckiej i szykownej - koronkową. Dobierz rozmiar swojej opaski i zapomnij o przykrych otarciach. Dobra opaska na uda nie tylko zapobiega ich ocieraniu się i niweluje ryzyko otarć, ale jest też na tyle dyskretna, że praktycznie nie widać jej pod ubraniem. Noś opaski do luźnych spodni, ale też legginsów, krótkich szortów, mini spódnic i rozkloszowanych sukienek. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, aby dawać Ci pełną wygodę i swobodę ruchu. Opaski na uda Fiore nie ściągają się, nie rolują, nie uciskają zbytnio ud, nie wpływają niekorzystnie na krążenie krwi i dają całkowity komfort podczas codziennej -aktywności - są wręcz niewyczuwalne.

Unikalny projekt opasek na uda

Wszystkie opaski na uda Fiore zostały zaprojektowane z myślą o kobietach, które podczas upalnych dni chcą w pełni korzystać z uroków lata. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wysokie temperatury mogą wpływać na nadmierne pocenie się, przez co skóra po wewnętrznej stronie ud może ulegać otarciom. Delikatne opaski stworzyliśmy właśnie po to, aby skutecznie zwalczać ten problem.
Opaski na uda od Fiore są klasyczne albo wyjątkowo szykowne. Wybierz swój ulubiony wzór i rozmiar. Wszystkie powstały z najlepszej jakości tkanin, w pełni bezpiecznych dla skóry. Specjalistyczna odzież tego rodzaju pozwoli Ci w dyskretny sposób zadbać o własny komfort. Musisz wiedzieć, że otarcia między udami są nie tylko bolesne, ale mogą też przyczyniać się do powstawania przewlekłych stanów zapalnych, przebarwień czy trwałych blizn. Zapobiegnij oszpeceniu nóg, które są ogromnym atutem Twojej kobiecości.

Wypróbuj już teraz opaski na uda od Fiore wielorazowego użytku!

Compare