Rajstopy modelujące z kofeiną na krążenie i cellulit - Fiore

Rajstopy z kofeiną

 • High point
  20 DEN

  Funkcyjne rajstopy bikini w delikatnie kropeczki dające efekt płaskiego brzucha. Wysoko wycięta część majteczkowa oraz płaski szew zapewnia swobodę i komfort noszenia. Ekstrakt z kofeiny wspiera walkę z cellulitem.

  6,50
  W magazynie
 • Fit spinner
  40 DEN

  Wzorzyste rajstopy funkcyjne, imitujące pończochy, wykonane w technologii 3D. Zapewniają efekt płaskiego brzucha i pozwalają zapomnieć o „boczkach” i „wałeczkach”. Ekstrakt z kofeiny wspiera walkę z cellulitem. Płaski szew dla większej wygody użytkowania. Te rajstopy to idealne dopasowanie i szeroki wachlarz działań dla komfortu noszenia i smukłej sylwetki.

  6,50
  W magazynie
 • Spotlight
  20 DEN

  Wzorzyste rajstopy w grochy, zapewniające efekt płaskiego brzucha i pozwalające zapomnieć o „boczkach” i „wałeczkach”. Ekstrakt z kofeiny wspiera walkę z cellulitem. Płaski szew zapewnia większą wygodę użytkowania. Te rajstopy to idealne dopasowanie i szeroki wachlarz działań dla komfortu noszenia i smukłej sylwetki.

  6,50
  W magazynie
 • TOTAL SLIM 20 den
  20 DEN
  W magazynie
 • FIT CONTROL 20 den
  20 DEN
  W magazynie
Poznaj innowacyjne rajstopy z unikalnej kolekcji Fiore z ekstraktem z kofeiny. To one zapewnią Ci komfort podczas aktywności fizycznej przez cały dzień. Wykazują działanie energetyzujące, pobudzają krążenie, dodają lekkości zmęczonym nogom. Świetnie sprawdzają się jako element garderoby do pracy, szczególnie tej realizowanej w pozycji stojącej.
Zadbaj o swoje nogi już teraz. Zastosowany w produkcji rajstop zmiękczacz zawierający kofeinę pozwoli Ci rozpocząć żmudną, ale skuteczną walkę z cellulitem. Pielęgnacja ciała jeszcze nigdy nie była taka prosta i przyjemna.
W kolekcji z kofeiną znajdziesz rajstopy klasyczne, z ciekawymi wzorami oraz te wyszczuplające, na przykład z obciskającym, podwyższonym stanem. Zamawiaj je wedle własnych preferencji. Wszystkie charakteryzują się doskonałą jakością.

Compare